Гра-тренінг Cash FlowАвтором гри-тренінга Cash Flow є мільйонер, бізнесмен та інвестор, автор книги «Багатий батько, бідний батько» та «Квадрант грошового потоку» - Роберт Кійосакі.

Цілі гри:

     Отримати навики фінансової грамотності
Для того, щоб у Вас були гроші, варто вміти ними управляти. Саме тому ми дамо основні уроки фінансової грамотності, які допоможуть планомірно створити Ваш власний капітал;
 
    Досягати мрій
У тебе є мрія? Чи хочеш ти її? В більшості з нас є такі бажання як власне житло, автомобіль, відпочинок на пляжі під пальмою. Чому в одних людей є це а в інших немвє? Ви напевно знаєте менш розумних людей за Вас, в яких все це є.Що вони таке знають і роблять чого не знає і не робить більшість?
Гра Cash Flow відкриє для тебе таємниці твого успіху!

    Створити навик придбання пасивного доходу
Які види доходів Ви знаєте? Які у Вас вже є? Чи бажали б Ви один раз зробити якусь роботу, а дохід отримувати ще довгий час після цього? Це і називається «пасивний дохід». Давайте вчитися його створювати!

Управління думками та емоціями

Як відомо 90% грошей в світі належать 10% людей. Серед яких Р. Кійосакі. Але чим відрізняються ці люди від інших? Насамперед мисленням! Думки мають значення, адже з них ідуть дії, дії дають результати і, як наслідок, – благополуччя.
А які саме думки принесуть Вам благополуччя можна зясувати на грі-тренінгу Cash Flow

Взаємодія з оточенням

Навик комунікації чи не найважливіший навик для досягнення успіху! Випробуй своє вміння заводити нові знайомства, домовлятися з людьми про співпрацю чи просто покращити свої відносини в сім'ї. Все цеможна і варто тренувати. А
гра Cash Flow чудово підходить для цієї цілі!

Кількість учасників - 8 чоловік.

 

Відео від творця  гри -тренінга Cash flow, мільйонера та інвестора,  Роберта Кийосаки:


Тривалість гри - 4 години

Кількість учасників - 8

Інвестиція: 400 грн. (один учасник)

Виїзд на корпоративну гру - 2000 грн. 

Реєстрація обов'язкова за тел.: 093-299-79-35

Адреса проведення заходу: м.Київ, вул. Б.Хмельницького 26, оф. 406

Немає коментарів:

Дописати коментар