Послуги

 Унікальна система роботи із клієнтами, розроблена німецькими фахівцями, дозволяє максимально ефективно й абсолютно безкоштовно допомагати нашим клієнтам. В Україні ми називаємо її АКС, що означає:

А - аналіз

К - консультація

С - сервіс

Як і у всіх докторів для правильного й ефективного лікування, у першу чергу необхідно провести аналіз, який дозволить створити базу для подальшої продуктивної роботи. Розроблена для цього система проведення фінансового аналізу дозволяє повністю й досконально виявити фінансові потреби й побажання клієнта й забезпечити гарну базу для подальшої роботи.

Фінансовий аналіз проводиться нашим фінансовим консультантом у зручному для Вас місці (офіс компанії, вдома у клієнта і т.д.). У середньому фінансовий аналіз займає від 20 до 40 хвилин, після чого, протягом декількох днів Вам будуть надані оброблені результати у вигляді готових пропозицій, спеціально підібраних для Вас.

На наступному етапі, клієнта чекає консультація в напрямках, які виявилися актуальними для нього за результатами проведеного аналізу. Аналітичний відділ компанії ОВБ разом з німецькими колегами ретельно відбирає партнерів, з якими співпрацює наша компанія по ряду жорстких критеріїв так, щоб у процесі консультації ми, а головне клієнт міг бути абсолютно впевненим у надійності тих порад, що дають йому співробітники нашої компанії.

Останній етап нашої роботи особливо важливий, тому що сервіс повинен бути обов'язковою складовою послуг, які надаються будь-якою компанією, але, нажаль, досить часто - це залишається тільки словами. Наша компанія гарантує постійний сервіс з будь-яких питань, які цікавлять наших клієнтів незалежно від дня тижня й часу доби. Ми відповідаємо за поради, дані клієнтам, тому кожна людина, яка скористалася нашими послугами - отримує 24-х годинний сервіс в сфері фінансових послуг.

Незалежно від результату зустрічі з нашим співробітником - Ви стаєте клієнтом нашої компанії, крім аналізу й консультацій Ви отримуєте власного фінансового консультанта, який завжди готовий допомогти Вам у складних ситуаціях, розповісти про нові можливості й відповісти в будь-який час на будь-які ваші запитання.

Консультант на підставі висновків аналізу запропонує Вам оптимальне рішення, необхідне для досягнення Ваших бажань, потреб і цілей.

Насамперед, мова йде про:

Власне житло
Протягом кількох років отримати власне житло, будинок або квартиру при помірних щомісячних або річних вкладеннях.

Пенсійне забезпечення
Подбати про достойний рівень життя після того як вийдете на заслужений відпочинок.

Забезпечення доходів
Зробити можливим першокласне медичне забезпечення навіть у випадку тривалого захворювання без подальших фінансових наслідків для Вас і Ваших близьких.

Підтримка дітей
Створення відповідних умов для забезпечення майбутнього Ваших дітей.

Відпустка
Мати достатньо коштів і дозволити собі відпустку, якого дійсно хочете.

Захист майна
Відповідний захист та фінансове забезпечення рухомого і не рухомого майна.

Заощадження
Привабливий і вигідний спосіб вкладення фінансів з мінімальним ризиком, інвестування за кордон.

Упевненость
Жити без страху. Бути забезпеченим на випадок фінансових втрат, пов'язаних з можливим нещасним випадком або безробіттям.

Кредити
Допомога в отриманні кредитів у банках.

Для отримання фінансових консультацій з питаннь, що цікавлять Вас, - телефонуйте чи надсилайте повідомлення.

Чому бути клієнтом ОВБ вигідно?

З нашої системи роботи випливає кілька основних переваг.

По-перше, йдеться про об'єктивність і незалежність. Маклер, в межах OVB не підпорядкований жодній конкретній фінансовій установі і тому з усього фінансового ринку може вибирати дійсно те, що згідно свого досвіду, обізнаності і, насамперед знань вважає кращим.
Це означає, що компанія OVB не продавець однієї фінансової установи, продукти якого змушена пропонувати. Більше того, обрані партнери не мають ніякого впливу на торговельну політику OVB.

Наступною перевагою є індивідуальний підхід, який випливає з особистісних відносин клієнта і маклера. Маклер розмовляє з клієнтом на тему, яка його цікавить. Їхні стосунки побудовані переважно на взаємній довірі. Завдяки такому підходу є можливість запропонувати особистий фінансовий портфель «шитий за міркою» по бажанням і потребам клієнта, комплексний сервіс і послуги, коли клієнт не повинен особисто відвідувати жодне з обраних фінансових установ, а все вирішується в спокійній обстановці вашого чи нашого офісу, або у Вас вдома.

Довічний сервіс випливає з того, що бажання і потреби клієнта змінюються, на ринок виходять нові компанії, пропонуються нові продукти і, звичайно, змінюються правові норми і соціальне середовище, в якій ми живемо, тому робота з клієнтом ніколи не закінчується.
Основою всього є конфіденційність.

Якщо Ви бажаєте отримати безкоштовну фінансову консультацію та особистий фінансовий план - заповніть форму нижче:Хочу финансовый план


Ваш e-mail: *
Ваша фамилия:
Ваше имя: *
Ваш город:
Мобильный телефон: