понеділок, 19 березня 2012 р.

Відкритий семінар "Основи управління особистими фінансами" 21.03.2012р.


Цільва аудиторія

Люди:
- які хотіли б отримати початкову освіту у сфері управління особистим майном і фінансами,
- хто цінує свій час і інвестує його в свій особистий розвиток;
- хто займається або хотів би займатися консультаційною діяльністю професійно, і постійно розвивати себе.

Мета заходу
Навчання основам фінансової грамотності

Програма
Тема: «Основи управління особистими фінансами»

Що таке фінансова грамотність
Люди засинають ввечері і прокидаються вранці з однією думкою: де взяти ці «прокляті» гроші, яких вічно не вистачає. Але ж вони є, тільки треба знати місця, і вчити цьому дітей з дитинства! Щоб, виростаючи, вони могли б з ними грамотно обходитится: збирати, витрачати, вкладати, тринькати, урізноманітнювати і збагачувати своє життя.

Життєві цілі та мрії
Давайте подумаємо чого Ви насправді хочете досягнути. Як Ви вважаєте: це реально?

Час і гроші
З розвитком інформаційних технологій люди відчули гостру нестачу часу. Думаю, вас теж не раз обурювало, що в добі тільки 24 години, а стільки ще треба зробити. Проблема не тільки в тому, що часу  мало, а й у тому, що ми не раціонально його використовуємо, не цінуємо його. То давайте замість того, щоб дивитися телевізор інвестуємо свій час в знання і в себе , а саме - поговоримо про невідємну складову нашого життя - про фінанси.

Основні закони грошей
Як Ви вважаєте чим відрізняється багата людина від бідної? На вигляд вони одинакові. Правда? Відмінності всередині! Спосіб мислення - ось що робити одних міліонерами а інших - жебраками. А ким хочете бути Ви?
От і поговоримо: що багата людина робить такого, чого бідна не робить, тобто про основні закони поводження з грошима.

Фінансовий звіт, як перша звичка фінансово грамотної людини.
Як Ви вважаєте, потрібен пересічній людині фінансовий звіт? Чи він створений тільки для підприємств? Скажіть будь-ласка скільки грошей у вас іде на одяг,транспорт, харчування, розваги, дрібниці, подарунки? Чи виникає у Вас відч4уття що гроші течуть як вода крізь пальці?
Фінансовий звіт дозволить Вам наочно відстежити рух коштів та знайти 30% від Вашого доходу.

Активи і пасиви
А чи знаєте Ви що таке активи і пасиви? Що приносить гроші а що забирає? На семінарі  ми поговоримо про це детальніше

Стратегія створення власного капіталу
Те, що Ви дочитали до цього місця говорить про те, що Ви дійсно хочете бути фінансово грамотною людиною. І бажаєте щось для цього зробити, тобто діяти. Вітаємо Вас на шляху до здійснення Ваших мрій. А ми Вам в цьому допоможемо. Будемо раді бачити Вас і чути!


Також Ви отримаєте безкоштовну фінансову консультацію та особистий фінансовий план  який є першим кроком до втілення Ваших мрій в реальність! Повірте, це можливо, якщо Ви дійсно цього хочете!

Адреса проведення семінару: м.Київ, ул.Кудрявская, 31/33 оф.3, ОВБ. 
Реєстрація 18.40.
Початок 19.00.

Увага: Цей семінар дасть Вам знання і методики які вже допомогли сотням людей стати фінансово незалежними. Відкрийте для себе прості секрети фінансового планування! Стати фінансово-незалежною людиною тільки дотримуючись простих правил!

Впустіть у своє життя гроші й захистите їх від ризиків!Не довіряйте планування свого майбутнього чиновникам і роботодавцям - подбайте про нього самі.Фінансове планування: Створення капіталу, захист фінансових ризиків. Матеріали цього семінару повністю готові до застосування на практиці у нас, в Україні. Крім того, відвідавши Семінар, Ви безкоштовно отримаєте консультацію з особистих фінансових питань у професіоналів.

Лектори - незалежні фінансові консультанти: Малецький Андрій, Чедрик Олександр.

Бажаєте потрапити на семінар телефонуйте за номером 0932997935 або підпишіться на новини блогу.


P.S. Скинувши посилання на статтю Ви зможете поділитися цікавою інформацією зі своїми друзями