понеділок, 19 березня 2012 р.

Відкритий семінар "Основи управління особистими фінансами" 21.03.2012р.


Цільва аудиторія

Люди:
- які хотіли б отримати початкову освіту у сфері управління особистим майном і фінансами,
- хто цінує свій час і інвестує його в свій особистий розвиток;
- хто займається або хотів би займатися консультаційною діяльністю професійно, і постійно розвивати себе.

Мета заходу
Навчання основам фінансової грамотності

Програма
Тема: «Основи управління особистими фінансами»

Що таке фінансова грамотність
Люди засинають ввечері і прокидаються вранці з однією думкою: де взяти ці «прокляті» гроші, яких вічно не вистачає. Але ж вони є, тільки треба знати місця, і вчити цьому дітей з дитинства! Щоб, виростаючи, вони могли б з ними грамотно обходитится: збирати, витрачати, вкладати, тринькати, урізноманітнювати і збагачувати своє життя.

Життєві цілі та мрії
Давайте подумаємо чого Ви насправді хочете досягнути. Як Ви вважаєте: це реально?

Час і гроші
З розвитком інформаційних технологій люди відчули гостру нестачу часу. Думаю, вас теж не раз обурювало, що в добі тільки 24 години, а стільки ще треба зробити. Проблема не тільки в тому, що часу  мало, а й у тому, що ми не раціонально його використовуємо, не цінуємо його. То давайте замість того, щоб дивитися телевізор інвестуємо свій час в знання і в себе , а саме - поговоримо про невідємну складову нашого життя - про фінанси.

Основні закони грошей
Як Ви вважаєте чим відрізняється багата людина від бідної? На вигляд вони одинакові. Правда? Відмінності всередині! Спосіб мислення - ось що робити одних міліонерами а інших - жебраками. А ким хочете бути Ви?
От і поговоримо: що багата людина робить такого, чого бідна не робить, тобто про основні закони поводження з грошима.

Фінансовий звіт, як перша звичка фінансово грамотної людини.
Як Ви вважаєте, потрібен пересічній людині фінансовий звіт? Чи він створений тільки для підприємств? Скажіть будь-ласка скільки грошей у вас іде на одяг,транспорт, харчування, розваги, дрібниці, подарунки? Чи виникає у Вас відч4уття що гроші течуть як вода крізь пальці?
Фінансовий звіт дозволить Вам наочно відстежити рух коштів та знайти 30% від Вашого доходу.

Активи і пасиви
А чи знаєте Ви що таке активи і пасиви? Що приносить гроші а що забирає? На семінарі  ми поговоримо про це детальніше

Стратегія створення власного капіталу
Те, що Ви дочитали до цього місця говорить про те, що Ви дійсно хочете бути фінансово грамотною людиною. І бажаєте щось для цього зробити, тобто діяти. Вітаємо Вас на шляху до здійснення Ваших мрій. А ми Вам в цьому допоможемо. Будемо раді бачити Вас і чути!


Також Ви отримаєте безкоштовну фінансову консультацію та особистий фінансовий план  який є першим кроком до втілення Ваших мрій в реальність! Повірте, це можливо, якщо Ви дійсно цього хочете!

Адреса проведення семінару: м.Київ, ул.Кудрявская, 31/33 оф.3, ОВБ. 
Реєстрація 18.40.
Початок 19.00.

Увага: Цей семінар дасть Вам знання і методики які вже допомогли сотням людей стати фінансово незалежними. Відкрийте для себе прості секрети фінансового планування! Стати фінансово-незалежною людиною тільки дотримуючись простих правил!

Впустіть у своє життя гроші й захистите їх від ризиків!Не довіряйте планування свого майбутнього чиновникам і роботодавцям - подбайте про нього самі.Фінансове планування: Створення капіталу, захист фінансових ризиків. Матеріали цього семінару повністю готові до застосування на практиці у нас, в Україні. Крім того, відвідавши Семінар, Ви безкоштовно отримаєте консультацію з особистих фінансових питань у професіоналів.

Лектори - незалежні фінансові консультанти: Малецький Андрій, Чедрик Олександр.

Бажаєте потрапити на семінар телефонуйте за номером 0932997935 або підпишіться на новини блогу.


P.S. Скинувши посилання на статтю Ви зможете поділитися цікавою інформацією зі своїми друзями 
Немає коментарів:

Дописати коментар